Zkoušky Cambridge + maturita AJ 3.12.2022 "nanečisto"

Jazyková škola Jill pořádá dne 3.12.2022

Zkoušky z anglického jazyka NANEČISTO v Berouně

- zváni jsou všichni, kteří mají zájem o získání zkoušky v roce 2023

- vyzkoušíte si všechny části testu v jediném dni

- po zhodnocení Vám sdělíme, zda jste již na test připraveni nebo případně na co se ještě zaměřit, abyste certifikát získali

- Cena těchto zkoušek je:

Maturita AJ:

500,- Kč (včetně veškerého materiálu, oprav a závěrečného pohovoru, kde lektor doporučí, co ještě podniknout, aby byl student úspěšný)

A2 Key for schools (dříve KET)

400,- Kč (včetně veškerého materiálu, oprav a závěrečného pohovoru, kde lektor doporučí kdy se zkoušky zúčastnit, či co ještě podniknout, aby byl student úspěšný)

B1 Preliminary for schools (dříve PET)

450,- Kč (včetně veškerého materiálu, oprav a závěrečného pohovoru, kde lektor doporučí kdy se zkoušky zúčastnit, či co ještě podniknout, aby byl student úspěšný)

B2 Frist (dříve FCE)

500,- Kč (včetně veškerého materiálu, oprav a závěrečného pohovoru, kde lektor doporučí kdy se zkoušky zúčastnit, či co ještě podniknout, aby byl student úspěšný)

C1 Advanced (dříve CAE)

550,- Kč (včetně veškerého materiálu, oprav a závěrečného pohovoru, kde lektor doporučí kdy se zkoušky zúčastnit, či co ještě podniknout, aby byl student úspěšný)

Časový rozpis dané zkoušky Vám pošleme na základě Vaší registrace do 2.12.2022.

Zájemci se mohou přihlásit na: info@jill.cz do 1.12.2022 (omezený počet míst). Uveďte:

Jméno + příjmení:

telefonní číslo: