Náš management

Petra Rehorová

Senior manager, course coordinator Beroun a Hořovice, lektorka anglického a španělského jazyka

Jiřina Gallová

Senior manager, lektorka anglického a španělského jazyka

Marek Bajger

Assistant manager

Karina Grebeníčková

Assistant manager

Každý den jsme tu pro naše studenty i lektory

Práce managementu školy je postavena na dobře propracovaném systému řízení. Máme společný cíl, ale naše role jsou různé. Všichni společně jsme připraveni řešit jakékoliv požadavky zákazníků.

Zobrazit více...

O kancelář školy pěčují assistant manager a course coordinator. Starají se o organizaci kurzů, spravují klientský servis a zajišťují administrativní zázemí školy. Senior management zajišťuje obsah kurzů, kontroluje kvalitu výuky, vybírá, vzdělává a řídí lektory.

Naši stálí lektoři

Jenna DeCostole

Rodilá mluvčí anglického jazyka

Dominika Benešová

Lektorka anglického jazyka

Earl Richardson

Rodilý mluvčí anglického jazyka

Rosemary Ličík

Rodilá mluvčí anglického jazyka
 
 

Marianna Cherepenniková

Lektorka ruského jazyka

Eugen Satran

Lektor anglického jazyka

Heiley Stewart

Rodilá mluvčí anglického jazyka
 

Veronika Machová

Lektorka anglického jazyka

Vlasta Borovanová

Lektorka francouzského jazyka

Lektoři JŠ JILL

Klademe důraz na kvalitu, proto jsou naši lektoři pečlivě prozkoušeni, pracují podle naší prověřené výukové metody pěti pilířů, jsou certifikovaní a jazykově vzdělaní s jistým uměleckým nadáním a oddaní své profesi

Kdo učí?

Všichni naši lektoři jsou vysoce metodicky a odborně vzdělaní a teoretickou průpravou i praktickými zkušenostmi předčí běžné standardy. Mají vysokoškolské vzdělání nebo mezinárodně uznávaný certifikát TEFL nebo CELTA.

Zobrazit více...

Většina lektorů má kombinaci obojího. Musí mít smysl pro organizaci a vedení hodin a být studentům oporou. S citem pro dramaturgii udržují dynamické tempo hodin, což vede k podpoře soustředěnosti a pocitu, že se student baví.

Na našich lektorech je vidět, že i je samotné výuka baví. Jen tak funguje pozitivní vazba důvěry mezi studentem a učitelem. Jen tak mohou mít hodiny „šťávu” a skutečně začnou fungovat.

Lektoři neustále zvyšují svoji kvalifikaci a účastní se specializovaných seminářů a kurzů po individuální či kolektivní linii.

Jak vybíráme lektory JŠ JILL?

Máme pečlivý systém výběrového řízení vč. několikahodinového osobního pohovoru a ukázkové hodiny. Tento výběr a následné školení zaručují, že lektoři splňují naše náročné požadavky na kvalitu výuky.

Zobrazit více...

V neposlední řadě při výběru ´našeho´ lektora dbáme na to, aby měl stejnou filozofii, uznával stejné či podobné hodnoty a měl stejné smýšlení, co se výuky a přístupu ke studentům a zodpovědnosti týče.

Vedení JŠ JILL se ze všech sil stará o své lektory. Většina našich lektorů s námi spolupracuje několik let.

Ostatní lektoři

Barbora Kédlová

Lektorka německého anglického jazyka

Anna Maťátková

Lektorka německého jazyka

Clive Bergmann

Rodilý mluvčí anglického jazyka

Dana Petrakovič

Lektorka anglického jazyka

Aneta Beranová

Lektorka anglického a německého jazyka

Celý tým JŠ JILL pečuje o své studenty tak, aby se pověst jazykové školy šířila jen v pozitivním světle. Neustále na sobě pracujeme, každý den jsme připraveni být našim studentům k dispozici.