Kariéra u nás

K dosažení našich cílů zcela jistě potřebujeme tvůrčí a schopné osobnosti, které svými nápady a ochotou napomáhají k úspěchu jazykové školy.

Naším hlavním cílem v oblasti lidských zdrojů je vytvářet a rozvíjet stmelený kolektiv motivovaných a kvalifikovaných profesionálů, kteří jsou schopni spolupracovat na jakékoliv úrovni.

Oceníme Vaši práci a nabídneme Vám patřičné zázemí a řadu výhod. V přátelském prostředí stabilní společnosti umožňujeme našim lektorům na své kvalifikaci neustále pracovat a v neposlední řadě podpořit naše heslo, které říká, že nadšení pro výuku je možné předávat aneb spokojený a nadšený lektor = spokojený a nadchnutý student.

V této chvíli připravujeme široký program rozvoje společnosti a vítáme každého zájemce o práci lektora cizích jazyků a jiných školních předmětů a v neposlední řadě specialisty pro různá školení.

 

Máte-li zájem, pošlete svůj strukturovaný životopis na beroun@jill.cz

Automaticky budete zařazeni do databáze uchazečů o zaměstnání v Jazykové škole JILL. Abychom Vám aktuálně či v budoucnu mohli nabídnout vhodnou pozici, je pro nás důležité porozumět Vašim požadavkům a představám. Uveďte tedy vše, co považujete v tomto smyslu za podstatné. Ve chvíli, kdy vznikne vhodná pozice, budeme Vás kontaktovat.