Angličtina A

Start Date:
Sep 18, 2023
Finish date:
May 27, 2024
Code:
BAA
Hits:
12265
Price:
5950.00 Kč
Location:
Beroun
Level:
děti od 3 do 6 let (začátečníci)

Description

 Termín ve šk.roce 2023/2024 : 

Termín ještě není ujasněn (jedná se o zcela nový kurz a s každým rodičem ještě termíny konzultujeme)

Výukových týdnů: 33

Výukových hodin: 1

Od září 2023: Bude zvolena nová učebnice

Kapacita kurzu: Min. 6, max. 10

 

 

Tento kurz je určen pro děti předškolního věku, které ještě nikdy neabsolvovaly řízenou výuku angličtiny.

§  Spodní věkovou hranici necháváme na úvaze rodičů, neboť každé dítě se v tomto věku vyvíjí rozdílně. Doporučený věk pro tento kurz je 2,5 - 4 roky.

§  Tomuto věku je přizpůsoben i celkový systém výuky. I když slovo výuka by spíše mělo být nahrazeno slovy „seznamování se s jazykem“ či „hra s jazykem“.

§  Naším cílem je děti naučit reagovat na cizí jazyk, rozumět jednoduchým větám, plnit jednoduché příkazy a odpovídat na ně – pohybem, činností, slovem, větou.

§  Učíme slovíčka, slovní spojení, jednoduché fráze z každodenního života, jednoduché otázky a odpovědi, rýmy, písničky a pohádky, v nichž se slova pravidelně opakují. Neptáme se, jak se řekne „kluk“, ale ukážeme na obrázek a zeptáme se „kdo je to“, „co je to“. Ano, seznamujeme Vaše děti s angličtinou stejnou formou jako jste to dělali Vy, krátce po jejich narození v rodné řeči.

§  Tematické okruhy vybíráme tak, aby jim byly co nejbližší – barvy, zvířátka, části těla, hračky, rodina, denní aktivity. Pro naprostou většinu z nich je to věc snadná a přirozená a společnými silami tak dáme základ ke snadnějšímu učení jazyka v pozdějším věku.

 

Tento kurz bude veden především osobně, ale jako bonus k tomuto kurzu se můžete vždy na výuku přihlásit online ať už z jakéhokoliv důvodu nemůžete dorazit - jednoduše tedy o výuku nikdy nepřijdete.  

A teď - zkuste třeba pomalinku seznámit děti s angličtinou hned s naší online aktivitou. Baví nás na ní právě to, že je interaktivní, tedy Vy sami můžete vše zkoušet (klikat, přetahovat, kroužkovat, malovat...) - stačí si vždy v aplikaci kliknout na symbol ruky (obvykle v pravém horním rohu obrazovky) a na obrázku se vám objeví skryté interaktivní elementy) - potom už jistě přijdete na to, co dát dětem za úkol :-)   English activities for kids with JILL (Age 3-7)

 

 

 

 


Udělejte si rozřazovací test

Zaregistrujte se na tento kurz!

Unit Price

Attendee Information

Doplňující informace

Zákonný zástupce (Vyplňte, pokud je žákovi méně, než 18 let)

Platba

Fakturační adresa

Souhlasím s Všeobecnými podmínkami jazykové školy Jill.
I agree with Terms of language school Jill. *

* required

Category