Angličtina II.

Start Date:
Sep 21, 2023
Finish date:
Jun 6, 2024
Code:
HA II.
Hits:
672
Price:
5750.00 Kč
Location:
Hořovice
Level:
děti od 5-7 let (minimálně 1 rok jazyka)

Description

 Termín ve šk.roce 2023/2024: Čtvrtek 15:45 – 16:30

Výukových týdnů: 33 (45 minut)

Výukových hodin: 1

Kapacita kurzu: Min. 6, max. 10

Dokončená učebnice: Super Minds Starter do Unit 5

 

 

Kurz je určen pro děti od 1.-.2.tř. ZŠ, které již s aj minimálně rok pracovaly. Velký důraz klademe na konverzaci, interakci mezi dětmi a lektorem, výslovnost, atd. Zároveň si však ještě hodně hrajeme, měníme aktivity každých 5 minut a tomu jsou i přizpůsobené třídy. Tedy např. jedno téma Food - slyšíme v písničce, malujeme, či jinak kreativně vytváříme, slyšíme v různých hrách, ale už i se snažíme malinko psát, chvilku sedíme a povídáme si, poté tancujeme, ochutnáváme, atd. Používáme kromě učebnic velkou řadu vizuálních pomůcek, tedy výuka rozhodně není nudná.

 

 

Zvládnutá slovní zásoba:

Hello – red, blue, green, orange, purple, yellow
Hello! What’s your name? I’m…

1 My classroom – pencil, chair, bag, rubber, book, desk, one, two-six
Stand up, sit down, open.., close.., pick up.., put..

2 My family – grandpa, grandma, mum, dad, sister, brother
This is my brother, Tom.

3 My face – eyes, ears, nose, face, teeth, mouth
I’m happy, sad, angry.. Are you angry? Yes, I’m. No..

4 Toys – ball, kite, rope, teddy bear, doll, plane, seven-ten
I’ve got a ball.

5 My house – bath, cupboard, bed, sofa, table, armchair
in, on, under
 

  

A teď - zkuste třeba pomalinku seznámit děti s angličtinou hned s naší online aktivitou. Baví nás na ní právě to, že je interaktivní, tedy Vy sami můžete vše zkoušet (klikat, přetahovat, kroužkovat, malovat...) - stačí si vždy v aplikaci kliknout na symbol ruky (obvykle v pravém horním rohu obrazovky) a na obrázku se vám objeví skryté interaktivní elementy) - potom už jistě přijdete na to, co dát dětem za úkol :-)

English Activities for children (Age 4-7)


Udělejte si rozřazovací test

Zaregistrujte se na tento kurz!

Unit Price

Attendee Information

Doplňující informace

Zákonný zástupce (Vyplňte, pokud je žákovi méně, než 18 let)

Platba

Fakturační adresa

Souhlasím s Všeobecnými podmínkami jazykové školy Jill.
I agree with Terms of language school Jill. *

* required

Category