Angličtina I. 1.-3.třída Začátečníci

Start Date:
Sep 19, 2023
Finish date:
May 21, 2024
Code:
BA I. ZŠ
Hits:
624
Price:
10200.00 Kč
Location:
Beroun
Level:
(1. – 2.tř ZŠ)

Description

 

Termín ve šk.roce 2023/2024: Úterý 13:15 – 14:50 (čas se ještě může změnit po dohodě s rodiči)

Výukových týdnů: 33 (90 minut)

Výukových hodin: 2

Kapacita kurzu: Min. 6, max. 10

   

Jedná se o zcela nový kurz, který je určen pro děti od 1.-.3.tř. ZŠ, které ještě s angličtinou nemají zkušenost, nebo jen velmi malou.

Velký důraz klademe na konverzaci, interakci mezi dětmi a lektorem, výslovnost, atd. Zároveň si však ještě hodně hrajeme, měníme aktivity každých 5 minut a tomu jsou i přizpůsobené třídy. Tedy např. jedno téma Food - slyšíme v písničce, malujeme, či jinak kreativně vytváříme, slyšíme v různých hrách, ale už i se snažíme malinko psát, chvilku sedíme a povídáme si, poté tancujeme, ochutnáváme, atd. Používáme kromě učebnic velkou řadu vizuálních pomůcek, tedy výuka rozhodně není nudná.

 

A teď - zkuste třeba pomalinku seznámit děti s angličtinou hned s naší online aktivitou. Baví nás na ní právě to, že je interaktivní, tedy Vy sami můžete vše zkoušet (klikat, přetahovat, kroužkovat, malovat...) - stačí si vždy v aplikaci kliknout na symbol ruky (obvykle v pravém horním rohu obrazovky) a na obrázku se vám objeví skryté interaktivní elementy) - potom už jistě přijdete na to, co dát dětem za úkol :-)

English Activities for children (Age 4-7)

 Udělejte si rozřazovací test

Zaregistrujte se na tento kurz!

Unit Price

Attendee Information

Doplňující informace

Zákonný zástupce (Vyplňte, pokud je žákovi méně, než 18 let)

Platba

Fakturační adresa

Souhlasím s Všeobecnými podmínkami jazykové školy Jill.
I agree with Terms of language school Jill. *

* required

Category