Angličtina B

Start Date:
Sep 20, 2023
Finish date:
May 29, 2024
Code:
HAB
Hits:
10230
Price:
5750.00 Kč
Location:
Hořovice
Level:
děti od 4-6 let (minimálně 1 rok jazyka)

Description

 Termín ve šk.roce 2023/2024: Středa 17:35 – 18:20

 Lektor: rodilý mluvčí

 

Výukových týdnů: 33

Výukových hodin: 1

Kapacita kurzu: Min. 6, max. 10

 

Dokončené učebnice: Cookie and Friends A

Od září 2023: učebnice bude stanovena v září 2023

Kurz je vhodný pro děti (Věk 3-5), které již alespoň rok s angličtinou pracovaly. 

 

Velký důraz klademe na konverzaci, interakci mezi dětmi a lektorem, výslovnost, atd. Zároveň si však také hodně hrajeme, měníme aktivity každých 5 minut a tomu jsou i přizpůsobené třídy. Tedy např. jedno téma Food - slyšíme v písničce, malujeme, či jinak kreativně vytváříme, slyšíme v různých hrách, říkankách či básničkách. Chvilku sedíme a povídáme si, poté tancujeme, ochutnáváme, opět zpíváme, apod. Používáme kromě učebnic velkou řadu vizuálních pomůcek, tedy výuka rozhodně není nudná. Navíc vy, jako rodiče můžete sledovat veškeré záznamy výuky v naší elektronické třídnici, kterou máte po celou dobu kurzu k dispozici.

 

Zvládnutá slovní zásoba a gramatika:

Úvodní lekce: pozdravy a základní fráze (Hello…)

Unit 1: Colours – What´s missing?, Let´s see… Bring me blue….! Point to something red.

Unit 2: Toys + numbers 1-6 - My name´s…, Can you see…? Point with me. Where´s the dolly…?

Unit 3: Body – Shake your…, Can I have…?, What number is it?

Unit 4: Clothes – What colour is / are the…?, Take off / Put on your shoes.

Unit 5: Pets – Move your arms. Do you like…?, Can I have a …?

Unit 6: Food – I like…, I don´t like….

Festivals – Birthdays, Christmas, Easter, Mother´s Day, Holidays

 

Tento kurz bude veden především osobně, ale jako bonus k tomuto kurzu se můžete vždy na výuku přihlásit online ať už z jakéhokoliv důvodu nemůžete na výuku dorazit - jednoduše tedy o výuku nikdy nepřijdete.  

 A teď - zkuste třeba pomalinku začít s angličtinou hned s naší online aktivitou. Baví nás na ní právě to, že je interaktivní, tedy Vy sami můžete vše zkoušet (klikat, přetahovat, kroužkovat, malovat...) - stačí si vždy v aplikaci kliknout na symbol ruky (obvykle v pravém horním rohu obrazovky) a na obrázku se vám objeví skryté interaktivní elementy) - potom už jistě přijdete na to, co dát dětem za úkol :-)

English activities for children (Age 3-7)

 

 

 


Udělejte si rozřazovací test

Zaregistrujte se na tento kurz!

Unit Price

Attendee Information

Doplňující informace

Zákonný zástupce (Vyplňte, pokud je žákovi méně, než 18 let)

Platba

Fakturační adresa

Souhlasím s Všeobecnými podmínkami jazykové školy Jill.
I agree with Terms of language school Jill. *

* required

Category