Angličtina Art

Start Date:
Sep 18, 2023
Finish date:
May 27, 2024
Code:
BA Art
Hits:
1571
Price:
10200.00 Kč
Location:
Beroun
Level:
(1. – 2.tř ZŠ)

Description

 

Termín ve šk.roce 2023/2024: Pondělí 13:25 – 15:00 

Výukových týdnů: 33 (45 minut)

Výukových hodin: 2

Kapacita kurzu: Min. 6, max. 10

  

Dokončená učebnice: Super Minds Starter 

 

Kurz je určen pro děti od 1.-.2.tř. ZŠ, které již s aj minimálně rok pracovaly. Velký důraz klademe na konverzaci, interakci mezi dětmi a lektorem, výslovnost, atd. Zároveň si však ještě hodně hrajeme, měníme aktivity každých 5 minut a tomu jsou i přizpůsobené třídy. Tedy např. jedno téma Food - slyšíme v písničce, malujeme, či jinak kreativně vytváříme, slyšíme v různých hrách, ale už i se snažíme malinko psát (po novém roce), chvilku sedíme a povídáme si, poté tancujeme, ochutnáváme, atd. Používáme kromě učebnic velkou řadu vizuálních pomůcek, tedy výuka rozhodně není nudná. Tento kurz navíc máme v plánu přizpůsobit zájmu zapsaných dětí. BA Art jsme minulý rok přizpůsobili spíše výtvarně a hodně jsme vyráběli, vytvářeli a přitom používali celou dobu angličtinu pro komunikaci. Tento rok se zdá, že zapojíme i digitální technologie, počítače a další pomůcky.

 

Zvládnutá slovní zásoba:

Hello – red, blue, green, orange, purple, yellow
Hello! What’s your name? I’m…

1 My classroom – pencil, chair, bag, rubber, book, desk, one, two-six
Stand up, sit down, open.., close.., pick up.., put..

2 My family – grandpa, grandma, mum, dad, sister, brother
This is my brother, Tom.

3 My face – eyes, ears, nose, face, teeth, mouth
I’m happy, sad, angry.. Are you angry? Yes, I’m. No..

4 Toys – ball, kite, rope, teddy bear, doll, plane, seven-ten
I’ve got a ball.

5 My house – bath, cupboard, bed, sofa, table, armchair
in, on, under 

6 On the farm – cat, horse, cow, dog, rabbit, sheep
two sheep, three cats, My favourite colour is blue.

 

7 I’m hungry – carrots, sausages, apples, cakes, ice-cream, chips
I (don’t) like carrots, blue, cats…
 

Tento kurz bychom také rádi pomalu začali připravovat na Cambridge zkoušku pro děti Starters - pokud budou děti připravené, budou se jí moci zúčastnit v JŠ JILL v Berouně v červnu 2023.

A teď - zkuste třeba pomalinku seznámit děti s angličtinou hned s naší online aktivitou. Baví nás na ní právě to, že je interaktivní, tedy Vy sami můžete vše zkoušet (klikat, přetahovat, kroužkovat, malovat...) - stačí si vždy v aplikaci kliknout na symbol ruky (obvykle v pravém horním rohu obrazovky) a na obrázku se vám objeví skryté interaktivní elementy) - potom už jistě přijdete na to, co dát dětem za úkol :-)

English Activities for children (Age 4-7)

 Udělejte si rozřazovací test

Zaregistrujte se na tento kurz!

Unit Price

Attendee Information

Doplňující informace

Zákonný zástupce (Vyplňte, pokud je žákovi méně, než 18 let)

Platba

Fakturační adresa

Souhlasím s Všeobecnými podmínkami jazykové školy Jill.
I agree with Terms of language school Jill. *

* required

Category