Angličtina Středně Pokročilí (A2/B1)

Start Date:
Sep 20, 2022
Finish date:
May 21, 2024
Code:
HA SP (A2/B1)
Hits:
8125
Price:
9500.00 Kč
Location:
Hořovice
Level:
Středně pokročilí - SP2

Description

 

 Termín ve šk.roce 2023/2024: Úterý 17:00 – 18:40

 

Lektor:  český lektor a rodilý mluvčí

 

Výukových týdnů:    33

Výukových hodin:     2

Kapacita kurzu: Min. 6, max. 10

 

Učebnice:Face2face Pre-Intermediate (úroveň A2/B1)

 

Dokončená učebnice:  F2F Pre-Intermediate do Unit 8 

Od září 2023: F2F Intermediate od Unit 2B

 

Zvládnutá slovní zásoba:

Učebnice F2F Pre-Intermediate

 

Vocabulary:

weekend activities, likes and dislikes, food, sleeping, tourist trade, music, adventure,  computers, giving advice, make and do, materials, homes, family, in the kitchen, free time activities, decisions and choices, superstitions, Technology, equipment, changing weather, travelling, everyday problems, shopping, etc.    

 

Grammar:

present simple and continuous, past simple and continuous, modal verbs (can, may, must, should, might, etc.), verb have to, present perfect simple, will for future, be going to, be planning to, comparatives, superlatives, present continuous for future arrangements, conditionals (Zero-second), passive, reported speech, etc. 

 

  •  Kurz je ideální pro studenty, kteří již několik let s angličtinou pracovali a nějak se nemohou posunout dál.
  • Kurz je zaměřen hlavně na praktickou stránku jazyka – tedy Vás především rozmluvíme.
  • Díky večernímu času je vhodný pro všechny s „klasickou“ pracovní dobou.
  • Tento rok pro vás navíc máme připravené domácí procvičování v podobě English Mentoringu. Stačí jen plně využívat náš elektronický systém, do kterého po každé výuce zapisujeme, co můžete procvičit.

 

Tento kurz bude veden především osobně, ale jako bonus k tomuto kurzu se můžete vždy na výuku přihlásit online ať už z jakéhokoliv důvodu nemůžete na výuku dorazit - jednoduše tedy o výuku nikdy nepřijdete.  

 

 

 

Pokud si nejste jisti výběrem kurzu, či by se vám hodil lépe jiný termín – neváhejte nás kontaktovat:  info@jill.cz, +420 606 193 709 

 

 


Udělejte si rozřazovací test

Zaregistrujte se na tento kurz!

Unit Price

Attendee Information

Doplňující informace

Zákonný zástupce (Vyplňte, pokud je žákovi méně, než 18 let)

Platba

Fakturační adresa

Souhlasím s Všeobecnými podmínkami jazykové školy Jill.
I agree with Terms of language school Jill. *

* required

Category