Angličtina B2 First (B1.1)

Start Date:
Sep 19, 2023
Finish date:
May 21, 2024
Code:
BA B2 First (B2.1)
Hits:
1412
Price:
10500.00 Kč
Location:
Beroun
Level:
Pokročilí - P1

Description

 Termín ve šk.roce 2023/2024: Úterý 17:30 – 19:05 (termín se ještě může změnit - domlouváme se se studenty tohoto kurzu)

 

Lektor: český lektor a rodilý mluvčí

 

Výukových týdnů: 33

 

Výukových hodin: 2

 

Kapacita kurzu: Min. 6, max. 10

 

Dokončené úroveň: B1 (přípdně zvládnutá zkouška B1 Preliminary)

 

Od září 2023:

první dva týdny opakování, poté nová učebnice, která bude směřovat studenty ke složení zkoušky B2 First nebo C1 Advanced v roce 2024 nebo 2025

 

Zvládnutá slovní zásoba:

Unit 1: Fashion matters

Unit 2: The virtual world

Unit 3: Going places

Unit 4: Endangered animals

Unit 5: Mixed emotions

Unit 6: What if...?

Unit 7: Life is too short

Unit 8: Growing up - childhood

Unit 9: The hard sell

 

 

Writing: a profile of a person, an apology email, a story, an article, a persuasive email, a sports report, an essay, a news article

 

Grammar: Question forms, subject and object questions, present tenses, past tenses, making comparisons, relative clauses, present perfect and past simple difference, modals, future tenses, the passive, present perfect continuous, zero and first conditionals, reported statements, reported questions and requests, have/get something done, get someone to do something, second conditional, modals of deduction,

 

Zkušenost s písemným projevem (Writing):

- an informal and formal letter or email

- Essays

- reports

- Articles

 

 • V tomto kurzu vás budeme připravovat k úspěšnému složení zkoušky B2 First (FCE) případně C1 Advanced – důvěřujte nám, máme s tím dlouholeté zkušenosti a stále si držíme 100% úspěšnost u zkoušek. Zkouška se bude konat v Jill Beroun v červnu 2024, ale pokud nebudete ještě připraveni (po doporučení lektorů), není problém zkoušku odložit na následující školní rok.

  Tento rok pro vás navíc máme připravené domácí procvičování v podobě English for B2 First Mentoringu. Stačí jen plně využívat náš elektronický systém, do kterého po každé výuce zapisujeme, co můžete procvičit.

      

  Tento kurz bude veden především osobně, ale jako bonus k tomuto kurzu se můžete vždy na výuku přihlásit online ať už z jakéhokoliv důvodu nemůžete na výuku dorazit - jednoduše tedy o výuku nikdy nepřijdete.  

   

  Pokud si nejste jisti výběrem kurzu, či by se vám hodil lépe jiný termín – neváhejte nás kontaktovat:  info@jill.cz, +420 606 193 709 


Udělejte si rozřazovací test

Zaregistrujte se na tento kurz!

Unit Price

Attendee Information

Doplňující informace

Zákonný zástupce (Vyplňte, pokud je žákovi méně, než 18 let)

Platba

Fakturační adresa

Souhlasím s Všeobecnými podmínkami jazykové školy Jill.
I agree with Terms of language school Jill. *

* required

Category