Angličtina FCE for schools 2 (B2)

Start Date:
Sep 15, 2021
Finish date:
Jun 1, 2022
Code:
BA FCEs 2 (B2)
Hits:
505
Price:
8350.00 Kč
Location:
Beroun
Level:
FCE adults

Description

 Termín ve šk.roce 2020/2021: STŘEDA 15:50 – 17:25

 

Lektor: český lektor a rodilý mluvčí

 

Výukových týdnů: 33

 

Výukových hodin: 2

 

Kapacita kurzu: Min. 6, max. 10

 

Dokončené učebnice: Objective First do Unit 10

 

Od září 2021:

první dva týdny opakování, poté nová učebnice, která bude směřovat studenty ke složení zkoušky FCE/ FCE for schools v roce 2022/2023

 

Zvládnutá slovní zásoba:

Unit 1: Fashion matters

Unit 2: The virtual world

Unit 3: Going places

Unit 4: Endangered animals

Unit 5: Mixed emotions

Unit 6: What if...?

Unit 7: Life is too short

Unit 8: Growing up - childhood

Unit 9: The hard sell

 

 

Writing: a profile of a person, an apology email, a story, an article, a persuasive email, a sports report, an essay, a news article

 

Grammar: Question forms, subject and object questions, present tenses, past tenses, making comparisons, relative clauses, present perfect and past simple difference, modals, future tenses, the passive, present perfect continuous, zero and first conditionals, reported statements, reported questions and requests, have/get something done, get someone to do something, second conditional, modals of deduction,

 

Zkušenost s písemným projevem (Writing):

- an informal and formal letter or email

- Essays

- reports

- Articles

 

 

 • V tomto kurzu vás budeme připravovat k úspěšnému složení zkoušky B2 First (FCE) – důvěřujte nám, máme s tím dlouholeté zkušenosti a stále si držíme 100% úspěšnost u zkoušek. Zkouška se bude konat v Jill Beroun v červnu 2022, ale pokud nebudete ještě připraveni (po doporučení lektorů), není problém zkoušku odložit na následující školní rok.

  Tento rok pro vás navíc máme připravené domácí procvičování v podobě English for FCE Mentoringu. Stačí jen plně využívat náš elektronický systém, do kterého po každé výuce zapisujeme, co můžete procvičit.

   

  Co se nám ukázalo velmi efektivní je zintenzivnit tento kurz o čistě online výuku např. kurzy:

   On-line angličtina pro Pokročilé B2 (FCE) večerní 

  nebo dopolední variantu: 

  On-line angličtina pro Pokročilé B2 (FCE) dopolední 

  případně zintenzivněte svou konverzaci: 

  On-line Angličtina Konverzace B1 večerní 

  nebo dopolední varianta: 

  On-line Angličtina Konverzace B1 dopolední

     

  Dále, my jsme se opravdu velmi snažili dobře se připravit na online výuku - po celý rok 2021/2022 jsme okamžitě reagovali na změny s lockdownem a plně jsme výuku odučili online - naši studenti opravu nezaháleli a výuka byla velmi efektivní. Tento kurz bude veden především osobně, ale pokud by nastala podobná situace, jsme připraveni reagovat a přejdeme na online. Jako bonus k tomuto kurzu se můžete vždy na výuku přihlásit online ať už z jakéhokoliv důvodu nemůžete na výuku dorazit - jednoduše tedy o výuku nikdy nepřijdete.  

   

  Pokud si nejste jisti výběrem kurzu, či by se vám hodil lépe jiný termín – neváhejte nás kontaktovat:  info@jill.cz, +420 606 193 709 


Udělejte si rozřazovací test

Zaregistrujte se na tento kurz!

Unit Price

Attendee Information

Doplňující informace

Zákonný zástupce (Vyplňte, pokud je žákovi méně, než 18 let)

Platba

Fakturační adresa

Souhlasím s Všeobecnými podmínkami jazykové školy Jill.
I agree with Terms of language school Jill. *

* required

Category