Pozadí

Jazykové kurzy

pro studenty SŠ

U studentů se zaměřujeme na klíčové jazykové dovednosti (mluvení, poslech, gramatiku, čtení a psaní). Připravujeme je na úspěšné absolvování mezinárodních zkoušek B1 Preliminary a B2 First ve verzi For schools, ale také na C1 Advanced. Kurzy jsou určené studentům, kteří mají znalost jazyka minimálně 5 let.

• mluvte 1 1 | SŠ B2

Rodilí mluvčí

Většinu našich kurzů vede český lektor s rodilým mluvčím v poměru 50:50 (45 minut český lektor, 45 minut rodilý mluvčí).

• zpetna vazba | SŠ B2

Optimální prostory pro výuku

Naše třídy jsme rozdělili na tři zóny (relaxační zóna, prostor pro volný pohyb a stůl se židlemi), které během výuky měníme. Tak se studenti dokáží plně soustředit a nenudí se.

• head 1 | SŠ B2

Pravidelná zpětná vazba

Díky elektronické třídní knize sledujete docházku vašich dětí a také podrobný záznam z výuky.

Test jazykové úrovně

Otestujte si svou jazykovou úroveň

Zajímá vás, na jaké úrovni jste? Vyzkoušejte si náš rychlý online test zdarma.

Group 137 1 | SŠ B2