Pozadí

Jazykové kurzy

Angličtina Středně Pokročilí Úroveň B1+

Tento kurz je určen pro studenty, kteří již více let pracují s angličtinou, ale cítí, že se nemohou posunout dál. Kurz je veden zkušeným českým lektorem a rodilým mluvčím, kteří vám pomohou rozšířit slovní zásobu, zlepšit gramatiku a především rozvinout schopnost plynule komunikovat v angličtině.

  • Dospělí A2 (mírně pokročilí)
  • Dospělí B1 (středně pokročilí)
  • Dospělí B2 (středně pokročilí)

Obsah kurzu

Pro koho je kurz určen?

Kurz je určen pro studenty, kteří již zvládají základy angličtiny na úrovni A2 a chtějí získat větší jistotu při komunikaci. Je vhodný pro ty, kteří si přejí rozšířit slovní zásobu, upevnit gramatiku a naučit se angličtinu používat přirozeněji v běžných životních i pracovních situacích.

Díky večernímu termínu je kurz vhodný zejména pro dospělé studenty, kteří chtějí studium angličtiny skloubit s pracovním nebo rodinným životem.

Jak výuka probíhá?

Výuka je zaměřena především na praktické používání angličtiny. Pravidelně procvičujeme mluvení, poslech, čtení i psaní a zaměřujeme se na situace, se kterými se studenti setkávají v běžném životě – při cestování, komunikaci s lidmi, v práci nebo při studiu.

Součástí kurzu je také systematické procvičování gramatiky a rozšiřování slovní zásoby. Pracujeme s autentickými materiály, krátkými texty, videi, poslechy a různými komunikačními aktivitami, které studentům pomáhají získat větší jistotu při používání jazyka. V průběhu roku se věnujeme tématům jako například cestování, bydlení, technologie, zdravý životní styl, práce, vzdělávání, volný čas, mezilidské vztahy, nakupování nebo každodenní komunikace.

Co vás čeká navíc?

Studenti mohou využívat náš systém English Mentoringu. V aplikaci po každé lekci naleznou doporučené domácí procvičování, díky kterému si mohou upevnit probranou látku a pokračovat ve studiu i mezi jednotlivými lekcemi.

Kurz probíhá prezenčně, ale pokud se výjimečně nemůžete zúčastnit osobně, můžete se k výuce připojit také online. O žádnou lekci tak nepřijdete.

Na čem stavíme? V předchozích letech jsme pracovali s učebnicemi Face2Face Pre-Intermediate a Empower B1. Studenti si postupně osvojili slovní zásobu z oblastí každodenního života, cestování, práce, technologií, nakupování, zdraví, bydlení, volného času nebo mezilidských vztahů. Z gramatiky jsme se věnovali především:

  • Present Simple a Present Continuous
  • Past Simple a Past Continuous
  • Present Perfect
  • Future forms (will, going to, present continuous for future arrangements)
  • Modal verbs (can, should, must, might, have to)
  • Comparatives a Superlatives
  • Conditionals
  • Passive Voice
  • Reported Speech

V příštím školním roce budeme na těchto znalostech dále stavět, upevňovat úroveň A2 a postupně rozvíjet dovednosti směřující k úrovni B1. Cílem kurzu není pouze znalost gramatiky, ale především schopnost používat angličtinu sebevědomě a přirozeně v reálných situacích.

  • Datum zahájení:
    15. 9. 2026
  • Datum ukončení:
    konec května/začátek června 2027 (po dokončení 33 lekcí kurzu)
  • Výukových týdnů: 
    33
  • Výukových hodin:
    2
  • Termín:
    Úterý 17:35 – 19:15 (termín se ještě může změnit, po registraci vás budeme kontaktovat)
    V případě 2-3 studentů (45 minut), 4-5 studentů (60 minut), 6-10 studentů (90 minut) - termín počtu studentů přizpůsobíme
  • Kód:
    HA SP B1
  • Místo konání:
    Hořovice
  • Lektor:
    český lektor a rodilý mluvčí
  • Kapacita kurzu: 
    Min. 6, max. 10
  • DokončenÁ úroveň:
    B1

Cena:

11 700

Registrovat se na kurz
  • Zkoušky levou zadní

    Dlouhodobý průměr úspěšnosti u zkoušek mají naši studenti kolem 98%.

  • Individuální přístup

    Lektor se u nás intenzivně věnuje každému studentovi. Proto přijímáme nejvíce 10 účastníků na jeden kurz.

  • Rodilí mluvčí

    Většinu našich kurzů vede český lektor s rodilým mluvčím v poměru 50:50 (45 minut český lektor, 45 minut rodilý mluvčí).

Reference

  • Výborná jazykovka, díky které se mi podařilo získat Cambridge certifikát na nejvyšší úrovni. Šikovní učitelé, kteří s ochotou komunikují i mimo lekce, a přívětivé vedení, díky kterému se ve škole cítíte jako doma. Mohu jen doporučit!


    Alisa Gumerová

  • Jill navštěvuji už přes 3 roky, skvělá zkušenost jak z kurzu španělštiny, tak také angličtiny. Učitelé jsou velmi milí a je tam příjemná atmosféra.


    Kateřina Dyrynková

  • Skvělá škola, vřele doporučuji, syn i já navštěvujeme. Chválím širokou nabídku kurzů a příjemné kantory.

    Jana Holá

  • Velký výběr kurzů pro mě i pro děti. Nejen angličtina. Doporučujeme.


    Nikola Krausová:

  • Příjemné prostředí, velice vstřícná komunikace, lektoři nemají s ničím problém.

    Kateřina Strejcová:

  • Velký výběr kurzů a skvělá komunikace. I online výuka na vysoké úrovni

    Martina Kohoutová

  • Profesionální přístup v přátelském prostředí. Díky JILL jsem letos úspěšně složil mezinárodní zkoušku B1 z Němčiny u Goethe-Institut Prag. Výsledky mluví za ně… 🙂

    František Březina

Registrace

Registrujte se na kurz Angličtina Středně Pokročilí Úroveň B1+
za 11 700 Kč

Kontaktujte nás

Nejste jisti výběrem kurzu?

Pokud si nejste jisti výběrem kurzu, či by se vám hodil lépe jiný termín – neváhejte nás kontaktovat:

Group 137 1 | Angličtina Středně Pokročilí

Registrace do kurzu: Angličtina Středně Pokročilí Úroveň B1+

Cena kurzu

11 700

    Informace o studentovi

    Fakturační adresa

    Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

    Spolupracujeme