Angličtina Maturita 2022 A

Datum zahájení:
zář 13, 2021
Datum ukončení:
kvě 23, 2022
Kód:
HAM A
Zobrazení:
1941
Cena:
7550,00 Kč
Místo konání:
Beroun
Úroveň znalostí:
Středně pokročilí - SP4
Kapacita:
Minimální počet studentů je 6, maximální 12.

Popis

 

Úroveň znalostí: 3.- 4.roč. SŠ (AJ B1)

 

Termín ve šk.roce 2021/2022: Pondělí 17:00 – 18:35

 Lektor: český lektor a rodilý mluvčí

Výukových týdnů: 33

Výukových hodin: 2 

·  

·     

 -        Kurz připraven tak, abyste úspěšně složili Státní maturitu z AJ – důvěřujte nám, máme s tím dlouholeté zkušenosti a stále si držíme 100% úspěšnost u zkoušek

-           Tento rok pro vás navíc máme připravené domácí procvičování v podobě English for maturita Mentoringu. Stačí jen plně využívat náš elektronický systém, do kterého po každé výuce zapisujeme, co můžete procvičit především online.

-        Pokud byste si přáli kurz zintenzivnit, doporučujeme si k tomuto kurzu přibrat online výuku např. kurzy: On-line Angličtina Konverzace B1 večerní   nebo dopolední variantu: On-line Angličtina Konverzace B1 dopolední 

 

Dále, my jsme se opravdu velmi snažili dobře se připravit na online výuku - po celý rok 2021/2022 jsme okamžitě reagovali na změny s lockdownem a plně jsme výuku odučili online - naši studenti opravu nezaháleli a výuka byla velmi efektivní. Tento kurz bude veden především osobně, ale pokud by nastala podobná situace, jsme připraveni reagovat a přejdeme na online. Jako bonus k tomuto kurzu se můžete vždy na výuku přihlásit online ať už z jakéhokoliv důvodu nemůžete na výuku dorazit - jednoduše tedy o výuku nikdy nepřijdete.  

 

 

Pokud si nejste jisti výběrem kurzu, či by se vám hodil lépe jiný termín – neváhejte nás kontaktovat:  info@jill.cz, +420 606 193 709 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Udělejte si rozřazovací test

Zaregistrujte se na tento kurz!

Cena za jednotku

Informace o účastníkovi

Doplňující informace

Zákonný zástupce (Vyplňte, pokud je žákovi méně, než 18 let)

Platba

Fakturační adresa

Souhlasím s Všeobecnými podmínkami jazykové školy Jill.
I agree with Terms of language school Jill. *

* Vyžadováno

Kategorie