Angličtina Pokročilí (B1/B2)

Datum zahájení:
zář 13, 2022
Datum ukončení:
kvě 23, 2023
Kód:
HA P (B1/B2)
Zobrazení:
8140
Cena:
8650,00 Kč
Místo konání:
Hořovice
Úroveň znalostí:
Středně pokročilí - SP3

Popis

 Termín ve šk.roce 2022/2023: ÚTERÝ 18:00 – 19:00 (termín tohoto kurzu se může ještě změnit) 

 

Lektor:  český lektor a rodilý mluvčí

 

Výukových týdnů:    33

Výukových hodin:     2

 

Kapacita kurzu: Min. 6, max. 10 (v případě pěti a méně studentů budeme zkracovat čas kurzu na 60 minut a český lektor se zde bude střídat s rodilým mluvčím)

 

Dokončené učebnice:  Face2Face Intermediate 

Od září 2022: Nová učebnice (bude zvolena po první lekci)

 

Zvládnutá slovní zásoba:

Učebnice F2F Intermediate 

work, commuting, free time, dating, meetings, small talk, jobs, movies, music, TV, future (robots), retirement, space, family and friends, calling, holiday, complaining, different cultures, every day problems, Invitations, Shopping, changing trends, fashion, Homes, everyday problems, Travelling, holidays, music, goals and achievements, computers, weather and natural dissasters, etc.

Grammar:

Review of verb forms, subject questions, past simple, past continuous, have to/had to, present perfect, experiences, will for prediction, future plans and ambitions, character adjectives, comparatives, superlatives, prefixes and opposites of adjectives, present continuous for future arrangements, modal verbs (should, must, needn´t), first conditional, future time clauses, too much, too many, (not) enough, phrasal verbs, Passive, used to, articles, making comparisons, conditionals, the passive, quantifiers, etc.

 

  • Kurz je ideální pro studenty, kteří již několik let s angličtinou pracovali a nějak se nemohou posunout dál.

 

  • Kurz je zaměřen hlavně na praktickou stránku jazyka – tedy Vás především rozmluvíme.

 

  • Díky večernímu času je vhodný pro všechny s „klasickou“ pracovní dobou.
  • Tento rok pro vás navíc máme připravené domácí procvičování v podobě English Mentoringu. Stačí jen plně využívat náš elektronický systém, do kterého po každé výuce zapisujeme, co můžete procvičit. 

 

Tento kurz bude veden především osobně, ale jako bonus k tomuto kurzu se můžete vždy na výuku přihlásit online ať už z jakéhokoliv důvodu nemůžete na výuku dorazit - jednoduše tedy o výuku nikdy nepřijdete.  

 

 

 

Pokud si nejste jisti výběrem kurzu, či by se vám hodil lépe jiný termín – neváhejte nás kontaktovat:  info@jill.cz, +420 606 193 709 

 


Udělejte si rozřazovací test

Zaregistrujte se na tento kurz!

Cena za jednotku

Informace o účastníkovi

Doplňující informace

Zákonný zástupce (Vyplňte, pokud je žákovi méně, než 18 let)

Platba

Fakturační adresa

Souhlasím s Všeobecnými podmínkami jazykové školy Jill.
I agree with Terms of language school Jill. *

* Vyžadováno

Kategorie