Angličtina FCE (B1+)

Start Date:
Sep 16, 2021
Finish date:
Jun 2, 2022
Code:
BA FCE (B2)
Hits:
7116
Price:
8350.00 Kč
Location:
Beroun
Level:
FCE adults
Capacity:
Min 6 students, Max 12 students.

Description

Termín ve šk.roce 2021/2022: Čtvrtek 16:30—18:05

 Lektor: český lektor a rodilý mluvčí

Výukových týdnů: 33

Výukových hodin: 2

Kapacita kurzu: Min. 6, max. 10

 

Kurz je ideální pro studenty, kteří by rádi složili zkoušku B2 First (FCE) v roce 2022 či později a ještě nemají se zkouškou B2 First zkušenosti.

  

Lektoři na začátku studia sdělí každému studentovi, za jakých studijních předpokladů je možné zkoušku vykonat. Výuka bude náročná jak u nás v jazykové škole tak na domácí přípravu.

Kurz je určen pro kandidáty , kteří absolvovali přibližně 4-5 let studia (úroveň B2 Společného evropského referenčního rámce Rady Evropy, tj. úrovni "více pokročilí" Upper-Intermediate). Jedná se o celosvětově nejrozšířenější úroveň.

Tato zkouška je široce uznávaná v obchodní sféře a průmyslu, např. pro pracovníky v klientských službách nebo pro administrativní práce v bankovnictví, aeroliniích, zásobování atd. a na jednotlivých univerzitních fakultách, technických školách a dalších institucích (na některých VŠ je tato zkouška uznávána jako anglická kvalifikace).

Certifikáty o složení cambridgeské zkoušky jsou vítaným přínosem pro Vaše Curriculum Vitae.

Tyto zkoušky mají neomezenou platnost, u jejích kandidátů neplatí žádné věkové omezení.

 

 

 • V tomto kurzu vás budeme připravovat k úspěšnému složení zkoušky B2 First (FCE) – důvěřujte nám, máme s tím dlouholeté zkušenosti a stále si držíme 100% úspěšnost u zkoušek. Zkouška se bude konat v Jill Beroun v červnu 2022, ale pokud nebudete ještě připraveni (po doporučení lektorů), není problém zkoušku odložit na následující školní rok.

  Tento rok pro vás navíc máme připravené domácí procvičování v podobě English for FCE Mentoringu. Stačí jen plně využívat náš elektronický systém, do kterého po každé výuce zapisujeme, co můžete procvičit.

   

  Co se nám ukázalo velmi efektivní je zintenzivnit tento kurz o čistě online výuku např. kurzy:

   On-line angličtina pro Pokročilé B2 (FCE) večerní 

  nebo dopolední variantu: 

  On-line angličtina pro Pokročilé B2 (FCE) dopolední 

  případně zintenzivněte svou konverzaci: 

  On-line Angličtina Konverzace B1 večerní 

  nebo dopolední varianta: 

  On-line Angličtina Konverzace B1 dopolední

     

  Dále, my jsme se opravdu velmi snažili dobře se připravit na online výuku - po celý rok 2021/2022 jsme okamžitě reagovali na změny s lockdownem a plně jsme výuku odučili online - naši studenti opravu nezaháleli a výuka byla velmi efektivní. Tento kurz bude veden především osobně, ale pokud by nastala podobná situace, jsme připraveni reagovat a přejdeme na online. Jako bonus k tomuto kurzu se můžete vždy na výuku přihlásit online ať už z jakéhokoliv důvodu nemůžete na výuku dorazit - jednoduše tedy o výuku nikdy nepřijdete.  

   

  Pokud si nejste jisti výběrem kurzu, či by se vám hodil lépe jiný termín – neváhejte nás kontaktovat:  info@jill.cz, +420 606 193 709 


Udělejte si rozřazovací test

Zaregistrujte se na tento kurz!

Unit Price

Attendee Information

Doplňující informace

Zákonný zástupce (Vyplňte, pokud je žákovi méně, než 18 let)

Platba

Fakturační adresa

Souhlasím s Všeobecnými podmínkami jazykové školy Jill.
I agree with Terms of language school Jill. *

* required

Category