Španělština Začátečníci

Start Date:
Sep 18, 2020
Finish date:
Jun 11, 2021
Code:
HŠZ
Hits:
6990
Price:
7250.00 Kč
Location:
Hořovice
Level:
Začátečníci - Z

Description

 

 

Termín ve šk.roce 2020/2021: 

Pátek v odpoledních hodinách – čas ještě upřesníme (jedná se o zcela nový kurz, který je naplánovaný zatím pro 3-5 studentů. V případě, že by bylo zájemců více, prodloužíme časovou dotaci kurzu na 90 minut)

 

Lektor: český lektor 

Výukových týdnů: 33

Výukových hodin: 1 á 60 min

Kapacita kurzu: Min. 6, max. 10

 

Od září 2020: pravděpodobně učebnice Nuevo Espaňol en marcha (nivel A1) 

  

-        Kurz je ideální pro studenty, kteří ještě nemají se španělštinou žádnou zkušenost, případně jen velmi malou…

-        Kurz je zaměřen hlavně na praktickou stránku jazyka – tedy Vás především rozmluvíme.

-        Tento rok pro vás navíc máme připravené domácí procvičování v podobě Espaňol Couchingu. Stačí jen plně využívat náš elektronický systém, do kterého po každé výuce zapisujeme, co můžete procvičit.

-        Pokud byste si přáli kurz zintenzivnit, doporučujeme si k tomuto kurzu přibrat online výuku např. kurz „Online ŠJ pro začátečníky“ případně „Online Začátky s Rodilým Mluvčím,“ které pro vás budou připravené od září... 


Udělejte si rozřazovací test

Zaregistrujte se na tento kurz!

Unit Price

Attendee Information

Doplňující informace

Zákonný zástupce (Vyplňte, pokud je žákovi méně, než 18 let)

Platba

Fakturační adresa

Souhlasím s Všeobecnými podmínkami jazykové školy Jill.
I agree with Terms of language school Jill. *

* required

Category