Angličtina Maturita 2022 A

Start Date:
Sep 13, 2021
Finish date:
May 23, 2022
Code:
HAM A
Hits:
2374
Price:
7550.00 Kč
Location:
Beroun
Level:
Středně pokročilí - SP4
Capacity:
Min 6 students, Max 12 students.

Description

 

Úroveň znalostí: 3.- 4.roč. SŠ (AJ B1)

 

Termín ve šk.roce 2021/2022: Pondělí 17:00 – 18:35

 Lektor: český lektor a rodilý mluvčí

Výukových týdnů: 33

Výukových hodin: 2 

·  

·     

 -        Kurz připraven tak, abyste úspěšně složili Státní maturitu z AJ – důvěřujte nám, máme s tím dlouholeté zkušenosti a stále si držíme 100% úspěšnost u zkoušek

-           Tento rok pro vás navíc máme připravené domácí procvičování v podobě English for maturita Mentoringu. Stačí jen plně využívat náš elektronický systém, do kterého po každé výuce zapisujeme, co můžete procvičit především online.

-        Pokud byste si přáli kurz zintenzivnit, doporučujeme si k tomuto kurzu přibrat online výuku např. kurzy: On-line Angličtina Konverzace B1 večerní   nebo dopolední variantu: On-line Angličtina Konverzace B1 dopolední 

 

Dále, my jsme se opravdu velmi snažili dobře se připravit na online výuku - po celý rok 2021/2022 jsme okamžitě reagovali na změny s lockdownem a plně jsme výuku odučili online - naši studenti opravu nezaháleli a výuka byla velmi efektivní. Tento kurz bude veden především osobně, ale pokud by nastala podobná situace, jsme připraveni reagovat a přejdeme na online. Jako bonus k tomuto kurzu se můžete vždy na výuku přihlásit online ať už z jakéhokoliv důvodu nemůžete na výuku dorazit - jednoduše tedy o výuku nikdy nepřijdete.  

 

 

Pokud si nejste jisti výběrem kurzu, či by se vám hodil lépe jiný termín – neváhejte nás kontaktovat:  info@jill.cz, +420 606 193 709 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Udělejte si rozřazovací test

Zaregistrujte se na tento kurz!

Unit Price

Attendee Information

Doplňující informace

Zákonný zástupce (Vyplňte, pokud je žákovi méně, než 18 let)

Platba

Fakturační adresa

Souhlasím s Všeobecnými podmínkami jazykové školy Jill.
I agree with Terms of language school Jill. *

* required

Category