Prodloužený víkend s rodilým mluvčím (D+)

Start Date:
Jul 25, 2014
Finish date:
Jul 27, 2014
Code:
BA PVRM
Hits:
7001
Price:
3650.00 Kč
Location:
Beroun
Level:
Středně pokročilí - SP3
Capacity:
Min 6 students, Max 12 students.

Description

Další kurz netradičního způsobu výuky anglického jazyka s rodilým mluvčím.

Způsob výuky je jedinečný a jelikož se jedná o intenzivní víkendový kurz , efekt studia je zaručen. Budete mít pocit, že se Vám konečně angličtina otevírá, že dokážete vyjádřit mnohé a dokonce u pokročilejší úrovně studia i přemýšlet v jazyce. Získáte pocit nutnosti mluvit anglicky a neobávat se, že Vám nebude rozuměno. Všichni dosavadní účastníci byli velmi spokojeni s netradičním vedením výuky a cítili velké zlepšení v jazyce. Byli obratnější, pohotovější a hlavně sami se sebou spokojenější.

 

Kurz povede náš lektor Brian Murdock, který si připravil intenzivní kurz pro Středně Pokročilé - úroveň D+. Sám o kurzu říka:

 

"Kurz Level D+ je veden s důrazem na aktivní komunikaci v běžných životních situacích. Procvičíte se v žádání o informace, poskytování informací, domlouvání schůzek ap.  Probereme trpný rod a jeho použití. Vyjasníme si a osvojíme použití důležitých modálních sloves. Kurz obsahuje slovíčka a fráze týkající se zdraví, nemocí a volného času. Samozřejmě nemůže chybět správný slovosled, pomocná slovesa ani tvorba otázek."


Udělejte si rozřazovací test

Zaregistrujte se na tento kurz!

Unit Price

Attendee Information

Doplňující informace

Zákonný zástupce (Vyplňte, pokud je žákovi méně, než 18 let)

Platba

Fakturační adresa

Souhlasím s Všeobecnými podmínkami jazykové školy Jill.
I agree with Terms of language school Jill. *

* required

Category