Prodloužený víkend s rodilým mluvčím (C+)

Start Date:
Jul 18, 2014
Finish date:
Jul 20, 2014
Code:
BA PVRM
Hits:
7230
Price:
3650.00 Kč
Location:
Beroun
Level:
Středně pokročilí - SP3
Capacity:
Min 6 students, Max 12 students.

Description

Další kurz netradičního způsobu výuky anglického jazyka s rodilým mluvčím.

 

Způsob výuky je jedinečný a jelikož se jedná o intenzivní víkendový kurz , efekt studia je zaručen. Budete mít pocit, že se Vám konečně angličtina otevírá, že dokážete vyjádřit mnohé a dokonce u pokročilejší úrovně studia i přemýšlet v jazyce. Získáte pocit nutnosti mluvit anglicky a neobávat se, že Vám nebude rozuměno. Všichni dosavadní účastníci byli velmi spokojeni s netradičním vedením výuky a cítili velké zlepšení v jazyce. Byli obratnější, pohotovější a hlavně sami se sebou spokojenější.

 

Kurz povede náš lektor Brian Murdock, který si připravil intenzivní kurz pro Mírně až Středně Pokročilé - úroveň C+. Sám o kurzu říka:

 

"Kurz Level C+ je určen pro středně pokročilé. Cílem je komunikativní metodou prohloubit znalosti gramatiky a zlepšovat ústní i písemný projev. Zopakujeme si základní slovesné časy a začneme s pokročilejšími gramatickými jevy, např. předpřítomným časem a předpřítomným časem průběhovým. Rozšíříte si praktickou slovní zásobu a průběžně opravíte výslovnost. Přes poslech, ústní projev, čtení a psaní probereme kousek americké kultury a několik zajímavostí New Yorku."

 

 

 


Udělejte si rozřazovací test

Zaregistrujte se na tento kurz!

Unit Price

Attendee Information

Doplňující informace

Zákonný zástupce (Vyplňte, pokud je žákovi méně, než 18 let)

Platba

Fakturační adresa

Souhlasím s Všeobecnými podmínkami jazykové školy Jill.
I agree with Terms of language school Jill. *

* required

Category