Prodloužený víkend s Rodilým mluvčím (B+)

Start Date:
Jul 11, 2014
Finish date:
Jul 13, 2014
Code:
BA PVRM
Hits:
7108
Price:
3650.00 Kč
Location:
Beroun
Level:
Mírně pokročilí - MP1
Capacity:
Min 6 students, Max 12 students.

Description

Další kurz netradičního způsobu výuky anglického jazyka s rodilým mluvčím.

 

Způsob výuky je jedinečný a jelikož se jedná o intenzivní víkendový kurz , efekt studia je zaručen. Budete mít pocit, že se Vám konečně angličtina otevírá, že dokážete vyjádřit mnohé a dokonce u pokročilejší úrovně studia i přemýšlet v jazyce. Získáte pocit nutnosti mluvit anglicky a neobávat se, že Vám nebude rozuměno. Všichni dosavadní účastníci byli velmi spokojeni s netradičním vedením výuky a cítili velké zlepšení v jazyce. Byli obratnější, pohotovější a hlavně sami se sebou spokojenější.

 

Kurz povede náš lektor Brian Murdock, který si připravil intenzivní kurz pro Mírně pokročilé (či falešné začátečníky) - úroveň B+. Sám o kurzu říka:

 

"Tento Kurz byl vytvořen pro mírně pokročilé. Klade důraz na základní komunikační schopnosti používané v běžných životních situacích. Procvičíte se v jednoduchém žádání o informace, objednání letenek apod. Rozšíříte si praktickou slovní zásobu a průběžně opravíte výslovnost. Nechybí ani zkrácené tvary a poslechový trénink. Gramatika z Level B se rekapituluje a nepravidelná slovesa pokračují."

 

 

 

 


Udělejte si rozřazovací test

Zaregistrujte se na tento kurz!

Unit Price

Attendee Information

Doplňující informace

Zákonný zástupce (Vyplňte, pokud je žákovi méně, než 18 let)

Platba

Fakturační adresa

Souhlasím s Všeobecnými podmínkami jazykové školy Jill.
I agree with Terms of language school Jill. *

* required

Category